Ekspertiz

Değerli Ziyaretçilerimiz,

 

Eserlerinizin gerçek değerini öğrenmek ve en doğru fiyatla değerlendirmek için öncelikle iyi bir ekspertiz yaptırılması gerekmektedir.

 

Size en iyi hizmeti verebilmek ve eserlerinizle ilgili kafanızdaki soru işaretlerini kaldırmak  için Ülkemiz ve Dünyada 100'ün üzerinde konularında uzman eksper ile çalışan, Türkiye'nin en objektif ve profesyonel ekspertiz hizmeti veren bukacparaeder.com sitesi ile birlikte çalışmaktayız.

 

Bu Kaç Para Eder her dönem ve sanatçıya ait koleksiyon objeleri, sanat eserleri ve antikaların objektif değerlemesinin yapıldığı bağımsız bir değerleme hizmetidir. 

 

Eserleriniz hakkında detaylı bilgi almak ve değerini öğrenmek için www.bukacparaeder.com sitesinden ekspertiz talebinde bulunabilisiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden satışa çıkacak olan eserler için %30 indirim uygulamaktadır.

 

 

Ekspertiz hizmeti alabileceğiniz eserler;

 

Taşınmazlar ve toprakaltı eserler hariç;  Tablo, Ahşap Objeler ve Mobilyalar, Altın ve Gümüş Objeler, Bakır/ Pirinç ve Bronz Objeler, Cam Objeler, Fotoğraf ve Fotoğraf Makinaları, Gravür, Harita ve Diğer Baskılar,  Güncel Sanat, Halı ve Kilimler, Kartpostal,  Kitap, Dergi ve Değerli Evrak,  Klasik Arabalar, Kur'an, Hat ve El Yazmaları, Makina ve Bilimsel Aletler,  Mücevher ve Takı, Müzik, Film, Spor, Ünlü Hatıra Objeleri,  Nişan ve Madalyalar, Oyuncak ve Action Figureleri,  Para, Porselen, Seramik ve Çini, Pul, Saat,  Silahlar ve Savaş Objeleri, Tasavvuf ve Tarikat Objeleri,  Tekstil ve İşlemeler, Tesbih,  Uzakdoğu Objeleri, Vintage  - Dönem Kıyafetleri, Çalgılar, Müzik Aletleri ve Diğer yakın dönem objelerin ekspertizi yapılabilmektedir.